Ordu Caddesi Ordu Çarşısı No:111 PTT Yanı Merkez/Erzincan
Neden Erzincan Sıraç Oto Kiralamayı Tercih Etmelisiniz ?

Neden Erzincan Sıraç Oto Kiralamayı Tercih Etmelisiniz ?

Neden Erzincan Sıraç Oto Kiralamayı Tercih Etmelisiniz ?

Neden Erzincan Sıraç Oto Kiralamayı Tercih Etmelisiniz ?

Neden Erzincan Havaalanı Araç Kiralamayı Tercih Etmelisiniz?

Müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmet anlayışını kendisine ilke edinmiş olan firmamızı tercih etmek için birçok sebebiniz var. Erzincan havaalanı Sıraç oto kiralama firmamız;


• 7/24 Erkilet Havalimanı Kesintisiz Hizmet
• Son Model ve Marka Araçlar
• Rakipleri Arasında En Uygun Fiyat Garantisi
• Yüksek hizmet kalitesi
• Ücretsiz Havalimanı Otopark Çıkışı
• Araçların Tamamı Rent a Car Kaskolu

Erzincan Havaalanı Sıraç Oto Kiralama Firmamızda Sürücünün Güvenliği ve Araç Güvenliği Ne Durumdadır?
Firmamız müşterilerine oldukça kıymet vermekte ve ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına sıklıkla piyasa araştırmaları yapmaktadır. Yaptığı piyasa araştırmaları doğrultusunda çalışma prensiplerini, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine göre düzenleyen Sıraç Oto kiralama’nın müşteri güvenliğine özen göstermemesi tabii ki imkânsız. Kiralanan tüm araçların bakımları düzenli olarak yapılmakta ve rutin kontrolleri katiyen aksatılmamaktadır.


Müşteri güvenliğini tehdit edecek olası her durum için firma tarafından gereken önlem alınmıştır. Ayrıca bunlara ek olarak Erzincan Sıraç Oto kiralama firmamızda kiralanan her aracın trafik sigortası hatta kasko ve ferdi kaza sigortaları yapılmıştır. Firmamızdan alacağınız hizmet süresinde, maddi hasarlı kaza yapmanız durumunda hemen firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Profesyonel ekip arkadaşlarımız Siz müşterilere tüm sorumluluklarınız hakkında bilgi verecek bir yandan da sizlerin hizmet alımının sürekliliği için gereken işlemleri yürütecektir. siz değerli müsafirlerimizi Erzincan Sıraç Oto Kiralamaya bekleriz.

 

Erzincan Oto Kiralama

7/24 Telefon ile Rezervasyon İmkanı

Yardımcı Olabilir miyiz ?
+90 532 713 55 04